Κυριακή, 15 Ιουλίου 2012

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Παρασκευή 24/6

17:30   Όλοι οι συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε καθυστερήσεις. Οι μπασκετικοί μπορούν να έρθουν και λίγο αργότερα.

18:00   Προκριματική φάση ποδοσφαίρου 5χ5  (Α') (διάρκεια αγώνα: 9 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΣΚΟΡ
1
F.A.R.
PRO 420
0-0 (2-1)
2
ΣΑΛΙΧΑΜΙΖΙΤΣ
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
0-1
3
PASA RE
ΠΑΤΗΣΙΩΝ FC 
1-1 (1-0)
4
STREFI FC
ΚΑΦΕΝΕΙΟ
2-0
5
JUVETSUS
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
0-1
6
ΡΕΜΑΛΙΑ
ΝΕΚΡΟΝΙΑ
0-1
7
ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΩ-ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΝΩ
ΜΠΕΛΤΖΑ ΓΟΡΡΙΑ
0-1
8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΒΑΤΟΣ ΛΟΦΟΣ
0-0 (2-1)

20:00   Φάση των 32 στο μπάσκετ 3χ3 (Α') (νικητής: στους 9 πόντους)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΣΚΟΡ
1
ΜΠΛΑΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑ
UND3RWATER
7-9
2
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
PRIMERO DE MAYO
4-9
3
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ  ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
THE BARCLAYS
9-7
4
KALISPERA VAVVAS
TRINITY
4-9
5
ΤΣΣΚΑ ΒΟΤΚΑΣ
ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
1-9
6
SLAM DRUNK
PRO 420
0-9
7
ΣΑΛΙΧΑΜΙΖΙΤΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
3-9
8
ASSA HOOLS
DRINK TEAM
9-6

21:00   Προκριματική φάση ποδοσφαίρου 5χ5 (Β') (διάρκεια αγώνα: 9 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΣΚΟΡ
9
Π.Κ.
ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
1-1 (1-2)
10
HALANDRI GHETTO
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
4-0
11
SOLIDARITY
SKATONES
3-0
12
ROBERTO MATZIO
SAN ANTONIO 1980
1-3
13
GYZI UNITED
COPA CABANA
1-0
14
FRAPOUZO TEAM
ASSA HOOLS
2-0
15
35 ΑΝΩ
MESSOLOGIOU OLD SCHOOL
1-0
16
ΣΑΜΠΑΟΛΙ
ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ 
0-2

23:00  Προβολή της ταινίας United


Σάββατο 25/6

14:00  Συζήτηση για το νέο αθλητικό νόμο

16:00   Όλοι οι συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε καθυστερήσεις.

16:30   Φάση των 32 στο μπάσκετ 3χ3 (Β') (νικητής: στους 9 πόντους)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9   9-3
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
PERISTERI UBER ALLES
10  9-2 
ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
ΤΡΕΙΣ ΚΙ Ο ΚΟΥΚΟΤΣ
11  3-9
SKATONES
PASSA ΡΕ
12  0-9
ΠΑΤΗΣΙΩΝ FC
COPA CABANA
13   9-6
THRASH ATTACK
LIOPESI FANS
14   9-4
REMAL MADRID
MAIRADONA
15   5-9
WEST SIDE BOYS
NAVAJO
16   9-6
ALKOLETTI BOYS
Π.Γ.Ε. INDIANS

17:30   Φάση των 32 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (Α') (διάρκεια: 9 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Α   1-0
F.A.R.
LOUBEN FANATICOS
Β    0-3
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
LOS SAPLAURAS
Γ    1-0
PASA ΡΕ
LIOPESI FANS
Δ    4-1
STREFI FC
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
Ε    4-1
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
ΑΛΦΑ ΖΗΤΑ
ΣΤ  2-0
ΝΕΚΡΟΝΙΑ
ΜΠΕΒΕΡΙΝΙ
Ζ    1-2
ΜΠΕΛΤΖΑ ΓΟΡΡΙΑ
NAVAJO
Η    0-0 (3-2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
MAIRADONA

19:30   Φάση των 16 στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 11 πόντους)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Α   11-8
UND3RWATER
11 PASA RE
Β   11-6
PRIMERO DE MAYO
14 REMAL MADRID
Γ   11-4
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ  ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
16 ALCOLETI BOYS
Δ   11-10
TRINITY
15 NAVAJO
Ε   11-3
ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
9 ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
ΣΤ 10-11
PRO 420
10 ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
Ζ    9-11
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
12 COPA CABANA
Η    11-5
ASSA HOOLS
13 THRASH ATTACK

20:30   Φάση των 32 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (Β') (διάρκεια: 9 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Θ   2-0
ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
ALKOLETTI BOYS
Ι    2-1 
HALANDRI GHETTO
ΗΛΙΟΣ
Κ   1-0
SOLIDARITY
PERISTERI UBER ALLES
Λ   0-0(4-3)
SAN ANTONIO 1980
WEST SIDE BOYS
Μ   1-5
GYZI UNITED
ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
Ν    2-3
FRAPOUZO TEAM
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ξ    1-0
35 ΑΝΩ
Π.Γ.Ε. INDIANS
O    1-0
ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ
RUDE BOYZ ILISIAKOS

23:00   Συναυλία με τους The Dark Rags και The Ducky Boyz

Κυριακή 26/6

14:30   Συζήτηση για τα οπαδικά φανζίν

16:25   Όλοι οι συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε καθυστερήσεις.

16:45   Φάση των 16 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια: 10 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
I       1-1(1-0)
Α FA.R.
Ο ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ
II      0-2
Β LOS SAPLAURAS
Ξ  35 ANΩ
III     0-0(4-5)
Γ PASA RE
Ν ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
IV     3-2
Δ STREFI FC
Μ IEXΩΒΑΔΕΣ 1
V      0-1
Ε ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
Λ SAN ANTONIO 1980
VI     1-0
ΣΤ NEKΡONIA
Κ SOLIDARITY
VII     0-1
Ζ NAVAJO
Ι HALANDRI GHETTO
VIII    0-0(3-1)
Η AΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Θ ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ

18:15   Προημιτελική φάση στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 11 πόντους)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
I      11-3
Α UND3RWATER
Η ASSA HOOLS
II     4-11
Β PRIMERO DE MAYO
Ζ COPA CABANA
III    6-11
Γ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ  ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
ΣΤ IΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
IV   11-5
Δ ΤRΙΝΙΤΥ
Ε ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ

19:30   Προημιτελική φάση στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια: 12 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1  0-0 (2-1)
I F.A.R.
VIII ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
2  2-1
II 35 ΑΝΩ
VII HALANDRI GHETTO
3  1-0
III PASA RE
VI NEKΡONIA
4  4-0
IV STREFI FC
V  SAN ANTONIO 1980

20:30   Ημιτελική φάση στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 15 πόντους)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1  12-15
Ι UND3RWATER
IV TRINITY
2  15-10
ΙΙ COPA CABANA
III IEΧΩΒΑΔΕΣ 1

21:00   Ημιτελική φάση στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια: 15 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Α  0-2
1 F.A.R
3 STREFI FC
Β  0-0 (3-2)
2 35 ANΩ
4 PASA RE

21:30   Διαγωνισμός Τριπόντων (οι συμμετοχές θα δηλωθούν το Σάββατο επί τόπου στο Λόφο)



22:00   Θέατρο Σκιών

22:45   Τελικός μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 21 πόντους)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 21-15
1 ΤRINITY
2 COPA CABANA

23:15   Τελικός ποδοσφαίρου 5χ5 (διάρκεια: 20 λεπτά)


ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 2-0
Α SΤREFI FC
Β 35 ANΩ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου