Σάββατο, 7 Ιουλίου 2012

Το πρόγραμμα των αγώνων 5χ5 και 3χ3 (ανανέωση με όλα τ΄αποτελέσματα)

Αγαπητοί συμμετέχοντες και αγαπητές συμμετέχουσες, 
παρακάτω θα δείτε το αναλυτικό και τελικό πρόγραμμα των αγώνων αλλά και του τριημέρου γενικώς όπως προέκυψε από την κλήρωση (δεν χρησιμοποιήθηκαν κρύα μπαλάκια ούτε υπήρξαν χρηματισμοί προς την γραμματεία εξ όσων γνωρίζουμε!). 

Θα παρακαλούσαμε να είστε συνεπείς στις ώρες που έχουν ανακοινωθεί. 

Οι ασυνεπείς θα αποκλείονται πάραυτα για να μην κάνουμε λάστιχο τα χρονικά όρια. 

Να δείξετε τον απαραίτητο σεβασμό και αλληλεγγύη για να κυλήσει το τριήμερο ομαλά και μέσα στα καθορισμένα χρονικά πλαίσια.

Το πρόγραμμα της Παρασκευής δεν πρόκειται να αλλάξει. Ανάλογα με τις ομάδες που θα προκρίνονται στην επόμενη φάση θα υπάρξουν σίγουρα αλλαγές στο πρόγραμμα  του Σαββάτου (ίσως να γίνουν κάποιες και σήμερα για να προλάβουμε την κούραση) και της Κυριακής για τις ομάδες που θα παίζουν και 5χ5 και 3χ3, έτσι ώστε να έχουν τον απαραίτητο χρόνο ξεκούρασης σε περίπτωση που παίζουν απανωτά ματς.. Η οποιαδήποτε αλλαγή θα γίνεται την προηγούμενη ημέρα, θα ανακοινώνεται εδώ αλλά και στις ομάδες όσο το δυνατόν νωρίτερα.


Όσοι δηλώσατε συμμετοχή αλλά χρειαστεί (για οποιοδήποτε λόγο) να την ακυρώσετε, παρακαλείστε να ειδοποιήσετε με ένα e-mail μέχρι την Παρασκευή στις 10 το πρωί.

Σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση και ο χειρότερος ας κερδίσει!


ΥΓ. Χρηματισμός της γραμματείας για ευνοϊκότερη μεταχείριση θα γίνεται δεκτός μόνο από τη "Φάση των 16" και έπειτα.
ΥΓ2. Με μαύρα γράμματα είναι οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη φάση. Σε παρένθεση είναι το σκορ των πέναλτι που έκριναν τον αγώνα.



Παρασκευή 24/6

17:30   Όλοι οι συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε καθυστερήσεις. Οι μπασκετικοί μπορούν να έρθουν και λίγο αργότερα.

18:00   Προκριματική φάση ποδοσφαίρου 5χ5  (Α') (διάρκεια αγώνα: 9 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΣΚΟΡ
1
F.A.R.
PRO 420
0-0 (2-1)
2
ΣΑΛΙΧΑΜΙΖΙΤΣ
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
0-1
3
PASA RE
ΠΑΤΗΣΙΩΝ FC 
1-1 (1-0)
4
STREFI FC
ΚΑΦΕΝΕΙΟ
2-0
5
JUVETSUS
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
0-1
6
ΡΕΜΑΛΙΑ
ΝΕΚΡΟΝΙΑ
0-1
7
ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΩ-ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΝΩ
ΜΠΕΛΤΖΑ ΓΟΡΡΙΑ
0-1
8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΒΑΤΟΣ ΛΟΦΟΣ
0-0 (2-1)

20:00   Φάση των 32 στο μπάσκετ 3χ3 (Α') (νικητής: στους 9 πόντους)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΣΚΟΡ
1
ΜΠΛΑΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑ
UND3RWATER
7-9
2
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
PRIMERO DE MAYO
4-9
3
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ  ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
THE BARCLAYS
9-7
4
KALISPERA VAVVAS
TRINITY
4-9
5
ΤΣΣΚΑ ΒΟΤΚΑΣ
ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
1-9
6
SLAM DRUNK
PRO 420
0-9
7
ΣΑΛΙΧΑΜΙΖΙΤΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
3-9
8
ASSA HOOLS
DRINK TEAM
9-6

21:00   Προκριματική φάση ποδοσφαίρου 5χ5 (Β') (διάρκεια αγώνα: 9 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΣΚΟΡ
9
Π.Κ.
ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
1-1 (1-2)
10
HALANDRI GHETTO
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
4-0
11
SOLIDARITY
SKATONES
3-0
12
ROBERTO MATZIO
SAN ANTONIO 1980
1-3
13
GYZI UNITED
COPA CABANA
1-0
14
FRAPOUZO TEAM
ASSA HOOLS
2-0
15
35 ΑΝΩ
MESSOLOGIOU OLD SCHOOL
1-0
16
ΣΑΜΠΑΟΛΙ
ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ 
0-2

23:00  Προβολή της ταινίας United


Σάββατο 25/6

14:00  Συζήτηση για το νέο αθλητικό νόμο

16:00   Όλοι οι συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε καθυστερήσεις.

16:30   Φάση των 32 στο μπάσκετ 3χ3 (Β') (νικητής: στους 9 πόντους)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9   9-3
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
PERISTERI UBER ALLES
10  9-2 
ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
ΤΡΕΙΣ ΚΙ Ο ΚΟΥΚΟΤΣ
11  3-9
SKATONES
PASSA ΡΕ
12  0-9
ΠΑΤΗΣΙΩΝ FC
COPA CABANA
13   9-6
THRASH ATTACK
LIOPESI FANS
14   9-4
REMAL MADRID
MAIRADONA
15   5-9
WEST SIDE BOYS
NAVAJO
16   9-6
ALKOLETTI BOYS
Π.Γ.Ε. INDIANS

17:30   Φάση των 32 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (Α') (διάρκεια: 9 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Α   1-0
F.A.R.
LOUBEN FANATICOS
Β    0-3
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
LOS SAPLAURAS
Γ    1-0
PASA ΡΕ
LIOPESI FANS
Δ    4-1
STREFI FC
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
Ε    4-1
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
ΑΛΦΑ ΖΗΤΑ
ΣΤ  2-0
ΝΕΚΡΟΝΙΑ
ΜΠΕΒΕΡΙΝΙ
Ζ    1-2
ΜΠΕΛΤΖΑ ΓΟΡΡΙΑ
NAVAJO
Η    0-0 (3-2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
MAIRADONA

19:30   Φάση των 16 στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 11 πόντους)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Α   11-8
UND3RWATER
11 PASA RE
Β   11-6
PRIMERO DE MAYO
14 REMAL MADRID
Γ   11-4
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ  ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
16 ALCOLETI BOYS
Δ   11-10
TRINITY
15 NAVAJO
Ε   11-3
ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
9 ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
ΣΤ 10-11
PRO 420
10 ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
Ζ    9-11
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
12 COPA CABANA
Η    11-5
ASSA HOOLS
13 THRASH ATTACK

20:30   Φάση των 32 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (Β') (διάρκεια: 9 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Θ   2-0
ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
ALKOLETTI BOYS
Ι    2-1 
HALANDRI GHETTO
ΗΛΙΟΣ
Κ   1-0
SOLIDARITY
PERISTERI UBER ALLES
Λ   0-0(4-3)
SAN ANTONIO 1980
WEST SIDE BOYS
Μ   1-5
GYZI UNITED
ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
Ν    2-3
FRAPOUZO TEAM
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ξ    1-0
35 ΑΝΩ
Π.Γ.Ε. INDIANS
O    1-0
ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ
RUDE BOYZ ILISIAKOS

23:00   Συναυλία με τους The Dark Rags και The Ducky Boyz

Κυριακή 26/6

14:30   Συζήτηση για τα οπαδικά φανζίν

16:25   Όλοι οι συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε καθυστερήσεις.

16:45   Φάση των 16 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια: 10 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
I       1-1(1-0)
Α FA.R.
Ο ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ
II      0-2
Β LOS SAPLAURAS
Ξ  35 ANΩ
III     0-0(4-5)
Γ PASA RE
Ν ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
IV     3-2
Δ STREFI FC
Μ IEXΩΒΑΔΕΣ 1
V      0-1
Ε ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
Λ SAN ANTONIO 1980
VI     1-0
ΣΤ NEKΡONIA
Κ SOLIDARITY
VII     0-1
Ζ NAVAJO
Ι HALANDRI GHETTO
VIII    0-0(3-1)
Η AΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Θ ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ

18:15   Προημιτελική φάση στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 11 πόντους)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
I      11-3
Α UND3RWATER
Η ASSA HOOLS
II     4-11
Β PRIMERO DE MAYO
Ζ COPA CABANA
III    6-11
Γ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ  ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
ΣΤ IΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
IV   11-5
Δ ΤRΙΝΙΤΥ
Ε ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ

19:30   Προημιτελική φάση στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια: 12 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1  0-0 (2-1)
I F.A.R.
VIII ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
2  2-1
II 35 ΑΝΩ
VII HALANDRI GHETTO
3  1-0
III PASA RE
VI NEKΡONIA
4  4-0
IV STREFI FC
V  SAN ANTONIO 1980

20:30   Ημιτελική φάση στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 15 πόντους)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1  12-15
Ι UND3RWATER
IV TRINITY
2  15-10
ΙΙ COPA CABANA
III IEΧΩΒΑΔΕΣ 1

21:00   Ημιτελική φάση στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια: 15 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
Α  0-2
1 F.A.R
3 STREFI FC
Β  0-0 (3-2)
2 35 ANΩ
4 PASA RE

21:30   Διαγωνισμός Τριπόντων (οι συμμετοχές θα δηλωθούν το Σάββατο επί τόπου στο Λόφο)



22:00   Θέατρο Σκιών

22:45   Τελικός μπάσκετ 3χ3 (νικητής: στους 21 πόντους)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 21-15
1 ΤRINITY
2 COPA CABANA

23:15   Τελικός ποδοσφαίρου 5χ5 (διάρκεια: 20 λεπτά)

ΖΕΥΓΑΡΙ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 2-0
Α SΤREFI FC
Β 35 ANΩ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου